Product » Development plans

Development plans for 2024

Replenishment Module

Replenishment - infographic

Moduł Replenishment w ramach systemu SilkPLM jest zaawansowanym narzędziem połączonym z funkcjonalnością zarządzania przesunięciami towarów, planowania cenowego
i predykcji sprzedaży.

W zależności od branży i sezonu firmy mogą podejmować różne decyzje związane ze sprzedawanym towarem. W niektórych sytuacjach rozwiązaniem będzie replenishment, a w innych zmiana polityki cenowej.

SilkPLM w module replenishmentu wykorzysta wsparcie sztucznej inteligencji, która dzięki zbieraniu i analizie danych zasugeruje odpowiednio dostosowaną do aktualnej sytuacji taktykę działania. Ostatecznie decyzja zawsze jednak należeć będzie do użytkownika.

Przewidywany czas udostępnienia modułu: 4Q 2024r.

Replenishment module SilkPLM
BI module SilkPLM

Moduł BI

BI module SilkPLM

Moduł do budowania zaawansowanych modeli raportowych wspierający data-driven retail.

BI w rozumieniu SilkPLM to system oparty na technologii hurtowni danych, wspomagający proces podejmowania decyzji na każdym etapie zarządzania produktem. To system raportów tworzonych indywidualnie przez użytkownika, zgodnie z jego potrzebami. 
System SilkBI jest narzędziem prostym do konfiguracji dzięki intuicyjnemu interfejsowi, ławo skalowalnym i bezproblemowo integrującym się z nowoczesnymi bazami danych.

Bogate spektrum wykresów i innych graficznych form prezentacji danych ułatwia ich rozumienie także przez osoby o mniej analitycznym widzeniu produktu. Dzięki temu każdy może stać się jego sprawnym użytkownikiem, a wszystkie procesy kontrolne i analityczne stają się jeszcze prostsze i bardziej precyzyjne.

Przewidywany czas udostępnienia modułu: 1Q 2024r.

Moduł inspiracje

Inspiration module - SilkPLM

Moduł ułatwiający pracę na targach, w showroomach oraz współpracę z działami marketingu i visual merchandisingu.

Inspiracje – to od nich zaczyna się każda praca kreatywna. Ich źródłem są światowe prezentacje, internet, influenserzy, predykcje tendencji, ale także spotkania z dostawcami, ich showroomy i stoiska targowe, a nawet ulica. Ze wszystkich tych źródeł twórcy nowych produktów czerpią pomysły, które na dalszym etapie pracy projektowej przeistaczają w konkretne projekty produktów.

Aby skrupulatnie zbierać inspiracje, porządkować je i łączyć z zaplanowanymi moodboardami, a także szybko, nawet w biegu od stoiska do stoiska na targach, przetwarzać je w zalążki gotowych kartotek produktowych, SilkPLM stworzyło moduł SilkCREO.

W terenie, jak i zza biurka SilkCREO daje łatwość robienia uporządkowanych notatek, automatyzację ich eksportu z telefonu do systemu PLM i czas na twórczą analizę zebranego materiału na planszach drag&drop.

Przewidywany czas udostępnienia modułu: 4Q 2024 r.

Inspiration module - SilkPLM

Watch our live presentation to discover:

  • Dlaczego dzięki SilkPLM jest wygodniej nawet przy bardzo dużej bazie produktów.
  • Dlaczego system SilkPLM łatwo dostosujesz do Twojej organizacji.
  • Dlaczego z SilkPLM na każdym kroku jesteś bezpieczny.
  • Dlaczego od początku pracy z SilkPLM będziesz poruszać się po systemie, jakbyś go znał od zawsze.