LEPIEJ– MĄDRZEJ – SZYBCIEJ

Zarządzaj, śledź i analizuj produkty od projektu po sprzedaż detaliczną.

ZWIĘKSZYSZ SPRZEDAŻ SWOICH PRODUKTÓW

Zautomatyzujesz wszystkie procesy na platformach sprzedażowych, w tym także Facebooku, Instagramie i wielu innych. Skrócisz czas potrzebny na obsługę zamówień. Dzięki temu zyskasz więcej zadowolonych klientów, poleceń i większą renomę swojej marki.

USPRAWNISZ PRACĘ W FIRMIE

Stworzysz wspólną, przejrzystą przestrzeń do obsługi danych, w której może pracować cały zespół, niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Będziesz mógł też pozostawać w stałym kontakcie także z Twoimi partnerami i przejąć pełną kontrolę na każdym etapie pracy w firmie.

NIE POPEŁNISZ DROGICH BŁĘDÓW

Usprawnisz wprowadzanie danych do systemów dzięki bezpiecznemu portalowi. Zastąpisz nieaktualne katalogi papierowe dynamicznie zmieniającymi się danymi i automatycznie opublikujesz je w mediach społecznościowych, a przez to zwiększysz swoją wydajność.

ZMNIEJSZYSZ KOSZTY OBSŁUGI SPRZEDAŻY

Przyspieszysz   procesy takie jak zamówienia, informacje zwrotne, kalkulacje kosztów i zysków, planowanie sprzedaży czy wdrażanie nowych produktów. Wszystkie dane możesz śledzić w czasie rzeczywistym!

Wzmocnij swój biznes z nami!

Dlaczego warto skorzystać z SilkPLM?

Wykonamy dla Ciebie analizę biznesową Twojej firmy, a następnie wskażemy mocne i słabe strony w procesie projektowo-sprzedażowym

Usprawnimy procesy sprzedażowe w Twojej firmie i sprawimy, że Twoja oferta będzie bezkonkurencyjna!

Gotowy system będzie dopasowany do specyfiki Twoich produktów, wyeliminuje błędy w procesie sprzedażowym i pozwoli lepiej zarządzać Twoimi zasobami.

Wybierz swój plan

O nas

SilkPLM tworzy więcej niż tylko technologię. Tworzymy wartość dla naszych klientów.

Wiedza technologiczna zespołów SilkPLMs, ich znajomość najlepszych praktyk w każdej branży i potężne możliwości analizy danych leżą u podstaw wartości firmy.

Contact

Location:

Kraków, Radzikowskiego 51